Word in 6 dagen gecertificeerd Biomimicry Business Change Manager. Hoe stuurt u veranderingen in organisaties op een natuurlijke en organische manier? Leer, ervaar en pas toe!
Verandering is een constante in de natuur. Ecosystemen passen zich voortdurend aan, werken samen en benutten kansen om te groeien in een dynamische omgeving. Door diezelfde natuurlijke principes toe te passen, kunnen ook organisaties wendbaar, veerkrachtig en toekomstbestendig worden. De opleiding Biomimicry Business Change Manager leert u hoe u biomimicry en verandermanagement combineert voor duurzame transformatie. U werkt aan thema’s als adaptief organiseren, cultuurverandering en strategische flexibiliteit, en krijgt praktische tools om duurzame transities effectief te begeleiden én te verankeren.
Biomimicry Centre is een Cedeo-erkend opleidingsinstituut. Cedeo is een onafhankelijke certificerende instantie die opleidingsaanbieders beoordeelt op kwaliteit, continuïteit en klantgerichtheid. De erkenning is gebaseerd op onafhankelijk klanttevredenheidsonderzoek en wordt alleen toegekend wanneer minimaal 80% van de ondervraagde klanten tevreden tot zeer tevreden is. De erkenning wordt iedere twee jaar opnieuw getoetst.
Wij voeren het Cedeo-keurmerk op onze opleidingen en reiken PE-punten uit.
Voor wie?
Deze opleiding is ideaal voor verandermanagers, duurzaamheidsprofessionals, consultants, HR-managers, projectleiders en strategische besluitvormers die biomimicry willen inzetten om organisaties adaptiever, veerkrachtiger en duurzamer te maken.
Inhoud
In deze 6-daagse opleiding leert u hoe de natuur u kan helpen bij het efficiënter en effectiever vormgeven van veranderingen. Ook krijgt u inzicht in veranderkunde via biomimicry-processen, -modellen en -technieken.
Waarom Biomimicry?
Strategische, operationele en innovatiegedreven veranderingen gebaseerd op biomimicry hebben een hoge bewezen succesfactor tot wel 30%. Tijdens de opleiding leert u hoe de natuur u kan helpen bij het effectiever vormgeven van veranderingen.
Dagindeling & inhoud
- Dag 1: 23 april 2027 Biomimicry en verandermanagement: natuurlijke principes als basis voor transitie.
- Dag 2: 7 mei 2027 Organisatiemodellen en toekomstbestendigheid: van statisch naar adaptief.
- Dag 3: 21 mei 2027 Leiderschap en weerstand: veerkracht ontwikkelen in organisaties.
- Dag 4: 4 juni 2027 Cultuurverandering en natuurlijke patronen: duurzame gedragsverandering faciliteren.
- Dag 5: 18 juni 2027 Samenwerking en cocreatie: biomimicry als katalysator voor synergie.
- Dag 6: 2 juli 2027 Praktijkexamen
Kosten
U betaalt voor de opleiding € 5.450,00 (excl. btw). Dit is inclusief trainingsmateriaal, certificeringskosten, gebruik van de accommodatie, koffie/thee en een uitgebreid luncharrangement.
Voor Friends: € 5.200,00 (excl. btw)
Tijdsduur
De totale doorlooptijd van deze opleiding is 3 maanden met 6 opleidingsdagen. De voorbereidingen en opdrachten vragen om een gemiddelde inspanning van 3 uur per week.
Hoe kunt u de veranderingen in uw organisatie op een natuurlijke manier sturen/begeleiden?
Inschrijven